501 478 895
Wolności 7   /   Piekary Śląskie

Akwarystyka

Specjalnością sklepu zoologicznego Fauna i Flora w Piekarach Śląskich jest akwarystyka. Wielbiciele akwarystyki znajdą w moim sklepie wszystko co niezbędne aby cieszyć się pięknem podwodnego świata. W 38 zbiornikach o łącznej pojemności ok. 4000 l prezentujemy ok. 80 gatunków ryb z różnych biotopów, krewetki, raki, ślimaki oraz około 40 gatunków roślin w koszykach oraz z in vitro. Oferowany przez nas bogaty asortyment ryb i roślin akwariowych pochodzi z najlepszych krajowych hodowli, hurtowni oraz importu.

W ofercie znajdą Państwo akwaria, pokrywy, świetlówki, oświetlenie LED, podłoża, tła, dekoracje, sprzęt akwarystyczny, pokarmy, akcesoria oraz preparaty najlepszych krajowych jak i zagranicznych producentów m.in. AZOO, Seachem, Qual Drop, Platinium Soil, AquaEL, Tropical, Tetra, Sera, MHK, JBL, Hagen, Aqua Szut, Plantis, Laboratorium 313, Fluval, Eheim, Juwel, Naturefood, Hikari, Zoolek, Aqua art, Zolux.

Posiadamy własne zaplecze, w którym przeprowadzamy kwarantannę ryb oraz prowadzimy hodowlę. Fachowo przeprowadzimy Państwa przez wszystkie kolejne kroki związane z wyborem zbiornika, wyposażenia oraz doborem ryb i roślin. Udzielimy wszelkich wskazówek na temat hodowli oraz jak unikać kłopotów.

Dla dobra wszystkich klientów staramy się stale poszerzać ofertę. Jako, że współpracujemy z kilkoma dużymi hurtowniami jesteśmy w stanie sprowadzić większość ryb w przeciągu kilku dni.